شنبه 5 بهمن 1398 29 جمادی‌الاول 1441 Saturday 25 January 2020

.

.

.

عیادت مدیر کل امور بانوان مجمع جهانی تقریب مذاهب اسلامی / دیدار با جانباز اهل سنت
1396/11/04 157

عیادت مدیر کل امور بانوان مجمع جهانی تقریب مذاهب اسلامی / دیدار با جانباز اهل سنت

عیادت مدیر کل امور بانوان مجمع جهانی تقریب مذاهب اسلامی از جانبازان بستری در بیمارستان امام خمینی (ره) و نیز دیدار با جانباز محترم 60 درصد «عبدالملک پورقاز»

سرکار خانم دکتر شریعتی مدیر کل محترم امور بانوان مجمع جهانی تقریب مذاهب اسلامی و هیات همراه ایشان در ظهر روز چهارشنبه با حضور در بیمارستان امام خمینی (ره) بندر ترکمن؛  با جانبازان بستری در آن دیدار و از زحمات کادر پزشکی و همسران آنها به جهت پرستاری از این عزیزان تقدیرو تشکر نمودند. 

در بیمارستان امام خمینی(ره) نیز مدیرکل امور بانوان دیداری با جناب عبدالملک پور قاز، جانباز 60 درصدی که در سال 65 در منطقه پیرانشهر مجروح گردیده بودند؛ داشتند.

سرکار خانم دکتر شریعتی مدیرکل امور بانوان مجمع جهانی تقریب مذاهب اسلامی  در دیدار با جانباز محترم 60 درصدی جناب آقای «عبدالملک پورقاز»، فرمودند :  ولادت حضرت زینب (سلام الله علیها) مناسبت خوبی برای نامگذاری روز پرستار بوده تا بدینوسیله از زحمات تلاشگران این عرصه تقدیر شود.

جانبازان عزیز نیز، دین بزرگی بر گردن ملت ایران دارند؛ زیرا در سخت ترین ایام برای دفاع از میهن اسلامی روبروی دشمن متجاوز قرار گرفتند.

و نیز فرمودند: حامل سلام گرم آیت الله اراکی دبیر کل مجمع جهانی تقریب مذاهب اسلامی برای شما مردم منسجم و همدل به ویژه جانبازان و پرستاران استان گلستان هستم که به علت مشغولیت کاری نتوانستند به استان گلستان بیایند.

از همسر محترم و زحمتکش و صبور جانباز بابت پرستاری پر مهر شبانه روزانه شان قدردانی و تشکر کردند و فرمودند امروز روز پرستار را به شما پرستار مهربان و فداکار تبریک و تهنیت عرض می کنم،

 اجر و پاداش شما همسران فداکار پرستارهمانند همسرتان که جانباز شدند می باشد و در کنار همسرتان سختی ها را متحمل می شوید و با صبوری و خوش اخلاقی در کنار همسرتان هستید.

در انتها سرکار خانم دکتر شریعتی هدایایی از جمله قرآن مجید همراه با سجاده نماز و کارت هدیه تقدیم نمودند.

   

 

0 نظر

  1. محبوب‌ترین‌ها
  2. آخرین‌ها
  3. ویژه‌ها